Кошик
12 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

ТОВ "РЕСТОК"
+380 (67) 657-38-03
+380 (67) 291-14-99
+380 (67) 291-14-99

Підвісні моноблочні ПВУ VНRV DX з пластинчатим рекуператором та  тепловим насосом 

Вентиляційні установки з пластинчастим рекуператором і тепловим насосом.
FRESCO VHRV DX PRO вентиляційні установки з пластинчастим рекуператором і тепловим насосом призначені для забезпечення високої якості повітря в приміщенні. Вентиляційні установки з пластинчастим рекуператором і тепловим насосом несуть в собі зручне і просте рішення для кондиціонування повітря.
Свіже повітря фільтрується фільтрамі G4 / EU4 класу, проходячи через алюмінієвий пластинчастий рекуператор, де відбувається часткова передача теплової енергії. Догрів або охолодження повітря до заданої температури здійснюється безпосередно після рекуператора, завдяки тепловому насосу (орієнтуючісь на температуру, заданої на кімнатних датчиках).
За додатковий запитом, установку можна доукомплектувати глушником и електричним або водяним нагрівачем. Якщо ППО використовується в умовах низьких температур, ми повинні скористатися функцією переднагріву, щоб уникнути обмерзання теплообмінніка. Установка включає в себе компресор, конденсатор, алюмінієвий пластинчастий рекуператор, припливний и витяжний вентилятори, фільтри припливної і витяжної секції, а також блок автоматики з пультом управління.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner